אימון אישי

מהו אימון אישי ומי צריך אותו?
אימון אישי הוא תהליך שמאפשר למתאמן להגיע למטרותיו בעזרת גורם חיצוני בצורה ממוקדת ויעילה .
בדיוק כפי שמאמן כושר מאמן את המתאמן להגיע להישג בתחום הפיזי, כך מאמן אישי עוזר למתאמן  להגיע להישג בתחום מנטאלי , שכמובן יכול להשפיע גם על התחום הפיזי.

——————————————–

מה אפשר לפתור על ידי אימון אישי?
זוגיות ומערכות יחסים
מציאת זוגיות איכותית ושיפור איכות הזוגיות הקיימת, שיפור מערכות יחסים עם הורים,ילדים, אחים, אחיות וחברים.
קריירה– התקדמות בעבודה, העלאת שכר,קבלת החלטות ופתיחת עסק עצמאי.
בריאות– שמירה על תזונה נכונה,הורדת משקל וניהול אורח חיים בריא.
תהליך של אימון אישי הפך להיות יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות, המודעות לשינוי ,הרצון לשיפור והעצמת היכולות שלנו תופסים תאוצה ואנשים רבים פונים  לעזרת מומחים באימון אישי בכל תחומי החיים.
אימון אישי יכול לתרום למאומנים בנושאים רבים והנה חלקם:סדר וארגון – מטרתו  של אימון אישי בנושא זה הוא לייעל את הזמן של המתאמן ולהביאו להישגים משמעותיים יותר בתחום עיסוקו או בכל תחום אחר שיבחר.
שינוי התנהגותי – למשל אדם שסובל מדפוס התנהגותי מסוים אשר מעכב אותו מלהשיג את מטרותיו  דפוס שהוא מודע אליו ואשר מעוניין לשנות אותו ולהחליפו באחר.
קריירה – שינוי למקצוע או עיסוק שהאדם מתחבר אליו מבפנים, בדרך כלל הוא ממש מרגיש שזה ייעודו בחיים ולשם תמיד שאף אך מסיבות כאלה ואחרות לא בחר בזה עד כה.
התחברות ל-being  – התחברות למנוע הפנימי שלנו שמניע אותנו לעשות ולפעול מתוך מוטיבציה ,היכולת שלנו להכיר ברצונות הטבעיים שלנו שבאים מפנים מתוכנו.
וכן ישנם נושאים רבים ומגוונים כמגוון הרצונות ובני האדם,למשל: אימון אישי בנושא קריירה אימון אישי בנושא זוגיות אימון אישי בנושא מערכות יחסים בכלל. אימון אישי, בנושא בריאות אימון אישי ,בנושא סדר וארגון . אימון אישי ,בניהול זמן אימון אישי בהתחברות למקום הפנימי שמניע אותנו לפעול ולהגשים את עצמנו אימון אישי לשינוי דפוס התנהגותי.

לאימון אישי
    כל הזכויות שמורות © מודעות 2005