קריאה בכף היד

תורת הכירולוגיה או קריאה בכף היד  היא כלי המאפשר לאבחן את אישיות האדם ברמות דיוק גבוהות ביותר ובמהירות . כמאבחנת אני עוזרת להעברת המודעות דרך קריאה בכף היד אל התודעה. על מנת לעבור אבחון דרך קריאה בכף היד אין צורך במסירת נתונים מוקדמים והאבחון כולו מתבצע ע"י הסתכלות על כף היד ובחינתה ללא צורך במתן אינפורמציה מהמאובחן!

אבחון כירולוגי דרך כף היד בזכות הקשר הישיר בין הגוף לנפש ניתן להציץ אל נבכי הנפש באמצעות הגוף – כף היד.אבחון של קריאה בכף היד- כירולוגיה, פותר את הצורך של המאובחן לייצג את עצמו ,לספר ולהיפתח ומאפשר להעלות למודעות נושאים רבים אך ורק בעזרת קריאה זו.
מה אני יכולה לאבחן בקריאה בכף היד 
קריאה בכף היד מאפשרת לאבחן את אישיות האדם לאבחן את כישרונותיו המולדים והנרכשים, לראות קשרים שנוצרו בתחילת התפתחות האדם בינו לבין הוריו ולבין סביבתו הקרובה וכיצד קשרים אלו השפיעו עליו לאורך חייו. ניתן לראות ע"י קריאה בכף היד כיצד הגוף מגיב להתפתחות הנפש.
מה אוכל לראות דרך קריאה בכף היד? 
דרך כפות הידיים אפשר לראות את הפוטנציאל של האדם ,את הקשרים שלו עם הוריו מרגע שנולד ועד היום. את מימוש או חוסר מימוש הפוטנציאל שלו, ניתן לראות מה מעכב אותו מלממש את מלוא הפוטנציאל ומה הוא כן מממש. רואים את דרך החשיבה שלו האם היא הומאנית או ריאלית ,רואים מה יכול להתאים לו מבחינה מקצועית וכן ניתן לראות את מערכות היחסים האישיות שיוצר בחייו. ניתן אף לראות אם האדם משתמש במנגנון ההדחקה במידה רבה או מועטה וההשפעה של עובדה זו על מצב בריאותו.
רקע כללי על השיטה של קריאה בכף היד: 
מדובר במדע הסטטיסטיקה ולא במיסטיקה , במחקרים שנערכו במשך עשרות שנים בקבוצות אוכלוסיה שונות גילו כי הקשר בין היד למוח ישיר וניתן לראות בכפות הידיים שלנו את המציאות שיצרנו כתוצאה מהאמונות והמחשבות שטיפחנו במשך השנים. האבחון מבוסס על מדע הפסיכולוגיה והכל כמובן נקבע באופן יחסי לנורמה . על איזו מהידיים מסתכלים כשמאבחנים (ימין או שמאל)?
יד דומיננטית ויד פסיבית- 
היד הדומיננטית משקפת את חוויית ההווה עם הפוטנציאלים לעתיד. היד הפסיבית משקפת את חוויות העבר. אנו מסתכלים ביד הדומיננטית בתנאי שהיא זו שעומדת במבחן השילוב.
מהו מבחן השילוב? 
שלבו את כפות הידיים ובדקו שהאגודל של היד האקטיבית נמצא למעלה אם כן ניתן לקרוא אצלכם ביד זו.מי שמשלב עם היד הפסיבית צריך לבדוק אצלו את שתי הידיים-אדם שמושפע עדיין מהעבר ואינו נותן ביטוי לכל חלקי אישיותו בחייו.
מבנה כף היד: 
היד מתחלקת לארבעה חלקים.1.האצבעות החשיבה- ההגה 2..הבודי – פנים כף היד – הביולוגיה – הגוף ומתחלקת לאורכה לשניים:3. החלק הימני הצד המודע 4. החלק השמאלי הצד הלא מודע. כאשר יש פער בין גודל פנים כף היד-הגוף לבין גודל ואורך האצבעות-החשיבה ניתן לראות איפה הדגש נמצא אצל האדם. כאשר האצבעות ארוכות באופן יחסי לגוף זה מראה על אדם שחושב הרבה, אינטלקטואל, החשיבה מניעה אותו או מכשילה אותו. אדם שהחלק של הגוף מפותח אצלו, יהיה יותר אינטואיטיבי, יעבוד יותר עם הרגש והידיים. הגבעות- גבעת ונוס גבעת המין- נמצאת מתחת לאגודל מראה על החום והאמפטיה גבעת הירח נמצאת מתחת לזרת – מראה את עולמו הפנימי של האדם.

הקווים: 

ישנם 3 קווים עיקריים: קו חיים, קו הראש וקו הלב. קו החיים עוטף את האגודל ומראה על הפרדה בין המודע לתת מודע.קו הראש מראה על עיבוד המידע שלנו, האם אנחנו ריאלים או הומאנים. קו הלב מראה על עיבוד הרגשות שלנו, מערכות יחסים וביטוי רגשות.

להזמנת הרצאה חווייתית או אבחון אישי
מלאו פרטים בטופס זה ואחזור אליכם בהקדם
    כל הזכויות שמורות © מודעות 2005